اولین قدم برای مهاجرت به کانادا پر کردن فرم ارزیابی می باشد.

خدمات و فعـالیت ها

برنامه تحصیل در کانادا

تحصیل در دانشگاه های کانادا که از اعتبار وارزش بالایی برخوردارند هدف بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا می باشدسیستم آموزشی با کیفیت،شرایط اقتصادی عالی، طبیعت زیبا محیط چند فرهنگی ویژگی هایی است که باعث جذب دانشجویان خارجی می شود

ویـزای Start Up

برنامه استارت آپ ویزا کانادا مخصوص کارآفرینانی است که قصد راه اندازی بیزنس خود را در کشور کانادا دارند;  کشور کانادا این اجازه را به فرد متقاضی می دهد تا برای او و خانواده وی درخواست اقامت دائم کند

خدمات مهاجرتی کانادا

شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر

آقای رحیمی مدیر عامل شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر و همچنین مشاور رسمی مهاجرت کانادا می باشند. ایشان عضو رسمی شرکت مشاورین مهاجرت کانادا و نیز عضو انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا هستند. همچنین عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC با شماره عضویت R532099 می باشند. 

آقای رحیمی افتخار دارند که به عنوان تنها عضو ایرانی کمیته سیاست گذاری انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) مشغول فعالیت باشند نام ایشان در وب سایت CAPIC قابل جستجو می باشد. آقای رحیمی در حال حاضر استاد دوره حقوق مهاجرت در کالج Anderson در تورنتو می باشند. این دوره مخصوص افرادی است که در آینده می خواهند مشاور و وکیل مهاجرت شوند.

مدیرعامل شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر فارغ التحصیل دوره حقوق مهاجرت از تورنتو با درجه Honour هستند که همچنین موفق به کسب نشان Excellence به عنوان بهترین دانشجوی دوره در  پایان تحصیلات خود شدند.

شرکت سرزمین بهتر با مدیریت ایشان افتخار دارد که به عنوان نماینده رسمی در امر تحصیلات بین المللی از طرف موسسه جهانی و معتبر ICEF دارای تاییده می باشد و نام شرکت و جناب رحیمی به عنوان نماینده رسمی تحصیلات بین المللی در کشور کانادا در وب سایت  ICEF  ثبت شده است. شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر تحت مدیریت ایشان و همکاری با وکلا و مشاورین با سابقه کانادایی و بواسطه حضور در شهر تورنتو کانادا و با استفاده از دانش بروز و آگاهی از آخرین تغییرات در قوانین مهاجرتی کانادا می تواند با اطمینان وکالت پرونده های مهاجرتی شما را انجام دهد.

مشاوره توسط وکلای رسمی مهاجرت

برای اقامت دائم از طریق برنامه سرمایه گذاری

مقـالات مهاجرتی

اعتبارات سرزمین بهتر